دانش کمپ -دریافت بک لینک رایگان و دائمی از سایت های معتبر
دانش کمپ
دریافت بک لینک رایگان و دائمی از سایت های معتبر

دریافت بک لینک رایگان و دائمی از سایت های معتبر

لیست سایت های مورد نیاز برای دریافت بک لینک

بک لینک نخرید ! بک لینک بسازید

از موارد مهم مشکلات وب مسترها که روزانه وقت زیادی رو صرف اون میکنند دریافت بک لینک رایگانه ! اما آیا هر بک لینک که گرفته میشه به پیشرفت سایت ما کمک میکنه ؟ امروز در دانش کمپ این مورد رو با هم بررسی میکنیم

بک لینک ها اصولا ۴ نوع dofollw – nofollow – UGC – Sponsored هستند که که در ادامه تفاوت این دو رو بررسی میکنیم

ویژگی لینک های فالو :

به طور کلی لینک هایی که موتور های جستجو گر آنها را دنبال میکنند لینک فالو گفته میشه و به طور ساده یک لینک وقتی فالو باشه به موتور جستجو گر میگه که من رو دنبال کن , موتورهای جستجوگر صفحاتی رو دوست دارند که لینک های زیادی به اون داده شده باشه شما دو صفحه رو در نظر بگیرین یک صفحه با تعداد زیادی لینک فالو و یک صفحه تنها به ۵ لینک !

خب قطعا ربات های موتور جستجو صفحه ای رو دنبال میکنند که لینک های زیادی به اون داده شده باشه و این امر باعث بالا امدن صفحه مورد نظر در سرچ میشه .

ویژگی لینک های نو فالو :

خب از توضیح بالا باید این رو فهمیده باشیم که لینک نو فالو به لینکی گفته میشه که به موتور های جستجوگر میگه این لینک رو دنبال نکن ! بهتره برای درک بهتر این نوع لینک به تاریخچه ایجادش بپردازیم , لینک نو فالو در سال ۲۰۰۵ توسط کارشناسان گوگل ارایه شد و دلیل ایجاد این لینک افرادی بودند که با روش های قصد در فریب موتور های جستجو گر داشتند .

مثلا یکی از این روش های فریب دهنده لینک گذاری در بخش کامنت ها بود که با پدید آمدن لینک های نو فالو دیگر این روش منسوخ شد.

بک لینک رایگان و دائمی از سایت های معتبر

مهم ! چطور بک لینک رایگان بگیریم ؟

قطعا تابحال پیش اومده که در مورد این موضوع سرچ زده باشین و به تعداد سایت زیادی برخورد کرده باشین که این روش ها برای سایت شما میتونه خوب باشه ! اما آیا سایت مورد نظر به فکر پیشرفت شماست یا نه فقط به فکر اینه که شما تو سایتش باشین و رنک خودش رو بالا ببره ؟

بک تجربه کلی رو من میگم هرچند خلاف نظر خیلی از دوستان میتونه باشه , بک لینک میتونند سود داشته باشند و ضرر نه ! خیلی با این موضوع برخورد کردم که از فلان سایت ها استفاده نکنید باعث میشه سایت ها افت رتبه پیدا کنه !

خب اینجا این سوال پیش میاد اگه یه بنده خدایی رغیب شما باشه و هم چنین وجدان کاری و رقابتی هم نداشته باشه یعنی میتونه با ثبت سایت شما در این سایت ها و ارسال بک لینک بی کیفیت رتبه شمارو کاهش بده ؟ جواب قطعا منفیه ( گوگل پیشرفته تر این صحبت هاست )

فقط یک مورد رو میتونیم ضرر بدونیم , اینکه سایت نو پا باشه و ما با استفاده از این سایت های ثبت در دایرکتوری و …. حجم بالایی لینک به سایت بدیم و نکته مهم اینکه دیگه فعالیت بک لینک گیری و تولید محتوا رو قطع کنیم ! اگر سایت به درستی مدیریت شه از لحاظ سئو داخلی و خارجی قطعا مشکلی نخواهیم داشت .

 


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۸ هشتم مهر ساعت 12:00 AM توسط alibaranارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان